Uhrkette
Gold 585, Länge 55 cm, 25,1 g øG25
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
23.07.2018 - 17:02
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Uhrkette
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2018 - 17:02 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 09.07. - 19.07.2018 |
Položky z jiných aukcí
- 12 Wiener vergoldete Mokkalöffel,
- Brillant Ring zus. ca.1,30 ct
- Konvolut von 2 Deckeldosen mit jagdlichen Motiven,
- Fritz Aigner *